3 неделя летне оздоровительного периода «Жаз да келді, қөңілді”

20.06.2024

Міне, көптен күткен жаз келді! Көптеген балалар жазды балабақшада өткізеді. Біз уақытты босқа жоғалтпаймыз-жылы күн сәулесімен сауығып, ауа-райы бізді қуантуы үшін таза ауада көп уақыт өткіземіз. Біз ауада ұжымдық ойындар ойнаймыз, қоршаған табиғатпен танысамыз, мүсіндейміз, сурет саламыз, ертегілерді оқимыз, доп ойнаймыз, қарындаштармен сурет саламыз, құрсау мен арқан ойнаймыз, билейміз, көпіршіктерді үрлейміз және тағы басқалар. Жалпы, бізде балалар үлкен рахат алатын қарқынды белсенділік бар.