02.06.2024

1 маусым – Халықаралық балаларды қорғау күні. Жаздың бірінші күні Халықаралық балаларды қорғау күні тойланады. Бұл тек көңілді және қуанышты мереке ғана емес, сонымен қатар ата-аналарға біздің балаларымыз сүйіспеншілікке, үнемі қамқорлық пен қорғауға мұқтаж екенін еске салады. Балаларды қорғау күні - бұл балалардың өздері үшін қуанышты мереке ғана емес, сонымен қатар қоғамның баланың құқықтарын қорғау, балалардың бақытты және дені сау болып өсуі, оқуы және сүйікті ісімен айналысуы үшін қолдан келгеннің бәрін жасау қажеттігін еске салу. , және болашақта тамаша ата-ана және өз еліңнің лайықты азаматтары бол. 1 маусым қарсаңында біздің балабақша бұл күнді жарқын, көңілді, түрлі-түсті балалар мерекесімен атап өтті.