Меню 11.09.2024

"Ертегіге бару".

07.02.2024

Мақсаты: баланың эмоционалды сферасын дамыту және құрдастар ұжымында жағымды қарым-қатынастарды қалыптастыру.

Тапсырмалар:

Оқыту:

* Балаларды ертегі кейіпкерлерінің эмоционалды жағдайын және өз сезімдерін түсінуге, өз сезімдерін білдіруге және басқа адамдардың сезімдерін тануға үйрету.

* Достарыңызбен бөлісу, досыңызға көмектесу мүмкіндігінің қуанышын сезінуге үйрету.

* Эмоционалды-сенсорлық қабылдауды, ынтымақтастықты үйрету.

Дамыту:

* Психологиялық қасиеттерді дамыту: зейін, ойлау, қиял, ерікті мінез-құлық, ұсақ моторика, қол-көзді үйлестіру, сөйлеу

Балалардың жеке-семантикалық саласын дамыту (шындыққа деген көзқарас, тәжірибе, өзара көмек және өзара әрекеттесу).

* Балалардың бірлескен ойын әрекеттеріне қатысуға деген ұмтылысын, педагог пен балалар Достастығының дағдыларын дамыту.

* Топтық ұйымшылдықты, қозғалыстарды үйлестіруді, позитивті әлеуметтік мінез-құлық дағдыларын дамыту.

* Балалардың мотивациялық саласын дамыту.

Тәрбиелік:

* Балаларды мейірімді етіп тәрбиелеу