Меню 11.09.2024

Мемлекеттік қызметтер туралы есеп 2021

02.03.2022

Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы  бойынша білім бөлімінің «Арнасай ауылының «Одуванчик» балабақшасы мемлекеттік кәсіпорнының 2021 жылға арналған мемлекеттік көрсетілетін қызметтері туралы есебіне талдамалық  анықтама.

Арасай аулының Одуванчик балабақшасы МКҚК мемлекеттік қызметтің 2 түрін көрсетеді.

403002 – Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау – 39 (отыз тоғыз).

803014 – Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту бағдарламаларын іске асыратын білім  беру ұйымдарының педагог қызметкерлеріне және оларға теңестірілген тұлғаларына біліктілік санттарын беру (растау) бірінші аттестаттау бірінші құжаттарды қабылдау – 1 (бір).

2021 жылы барлығы 40 (қырық) мемлекеттік қызмет көрсетілді.

Халақты мемлекеттік қызметтерді көрсету туралы ақпараттандыру мақсатында материал Одуванчик «Арнасай ауылы балабақшасы» МКҚК сайтында және ақпараттық стендерде орналастырылған.

2021 жылдың кезеңінде қызмет алушылардан шағымдар түскен жоқ.

Келушілерді қабылдаумен жұмыс кестесі аптаның жұмыс күндері сағат 9.00- ден 18.00 –ге дейін түске үзіліспен 13.00 – 14.00.

Телефондар 8716 – 44 -25 -3 -68.