Балаларға арналған оригами техникасындағы "саяхатшы Бақа" шеберлік сыныбы.

07.02.2024

Мақсаты: балаларды оригами техникасында сюжеттік қолөнер жасауға үйрету. Ұсақ моториканы, визуалды есте сақтауды және логикалық ойлауды дамыту.

Бүгін біз Юрий Энтиннің өлеңдеріне әндер айтылатын "саяхатшы Бақа" мультфильмін еске түсіреміз. Оригами техникасында "үйректер бақаны аспанға көтерді" сияқты мультфильм эпизодын жасауға тырысайық. Қағаздан мүсіншелер жасау-бұл қолдың керемет жаттығуы, ол ұсақ моториканы дамытады. Баланың есте сақтау қабілеті мен логикасы қолдарымен бірге жаттығады.

Балаларға арналған Оригами-бұл баланың физикалық, психикалық және шығармашылық қасиеттерін дамыта алатын пайдалы және жағымды әрекет.

Жұмыс үшін бізге қажет:

1. Түсті қағаз,

2. Қайшы,

3. Желім қарындаш,

4. Киізден жасалған қалам.