19.12.2023

"Одуванчик" балабақшасында 15.12.2023 Ж. "Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне"арналған тақырыптық сабақ өтті Мақсат. Мектеп жасына дейінгі балаларда азаматтық пен патриотизм негіздерін қалыптастыру. Тапсырмалар: - әр халықтың өз тілі мен мәдениетін дамытуға құқығы бар көпұлтты мемлекет ретінде ҚР рәміздері, Қазақстан Республикасы туралы алған білімдерін бекіту; - көркем материалды эмоционалды түрде қабылдау және оның ритақ сезімін әр түрлі өнер түрлерімен бейнелеу қабілетін дамыту: билер, әндер, өлеңдер, мақал-мәтелдер; - өз Отаны, өз халқы үшін мақтаныш, туған өлкеге деген сүйіспеншілік тәрбиелеу.